Projekt do budżetu obywatelskiego na 2016 rok złożony
Dodane przez admin dnia Czerwiec 29 2015 15:40:53
Dzisiaj, tzn. 29 czerwca 2015, po zebraniu większej niż wymagana liczby podpisów projekt został złożony w Urzędzie Miejskim.
Na jesieni będziemy na niego głosować, aby nie było wątpliwości, że sprawa powinna być zrealizowana. Tak więc ruszamy do boju, o postępach będę informować na bieżąco. Dziękuję wszystkim, którzy podpisali, miejmy nadzieję, że po wykonaniu zadania mieszkańcy Brzostowa i Kopernika będą zadowoleni

SZCZEGÓŁY TUTAJ !!!


Rozszerzona zawartość newsa
Wniosek do budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

Połączymy osiedle Kopernika z Brzostowem.

Przewiduje wybudowanie ciągu pieszego między ulicami Wojska Polskiego i Generała Maczka oraz ulicami Andersa i Okrężną. Dzięki temu mieszkańcy Kopernika i Brzostowa będą mieli suche przejście między dwoma osiedlami.

Od 23 czerwca do 29 zbierałem w tym celu podpisy.
W dniu 29 czerwa 2015 wniosej został złożony. Po wstęnych weryfikacjach powinien pojawić się na liście i we wrześniu odbędzie się głosowanie nad wszystkimi wnioskami złożonymi w mieście. Nasz okręg konsultacyjny będzie mógł głosować w Bibliotece na ul Perseusza.


Wniosek będą mogli popierać mieszkańcy ulic - Andromedy, Brzeska, Bukowa, Dębowa, Galileusza, Generała Andersa, Generała Maczka, Generała Skalskiego, Generała Urbanowicza, Grodzieńska, Gwiaździsta, Herkulesa, Jesienna, Kasztanowa, Keplera, Kosmonautów Polskich od Nr 1 do Nr 127A, Krzemieniecka, Lipowa, Lwowska, Łucka, Malinowa, Neptuna, Nowogródzka, Ogrodowa, Okrężna, Oriona, Paulinów, Perseusza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plutona, Samborska, Stanisławowska, Świerkowa, Tarnopolska, Wileńska.