STRONA GŁÓWNA · ARCHIWUM · ARTYKUŁY · GALERIA · SZUKAJ · KONTAKT Marzec 01 2021 11:13:55
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
ARCHIWUM
ARTYKUŁY
GALERIA
SZUKAJ
KONTAKT
FORUM
Twitter
ZAJRZYJ TUTAJ ...STREFA EKONOMICZNA
Oferta aktualna
Prezentacja 2006
Zdjęcia z budowy 2006
MOJE KADENCJE


PROGRAM WYBORCZY 2014 -2018


2010-2014

2002-2006

1998-2002

1994-1998

WYBORY 1997

LUSTRACJA

MOJE MEDALE

Insygnia Radnego1000 lat Głogowa750 lat praw miejskich Głogowa750 lat Księstwa GłogowskiegoZa Zasługi dla Rozwoju OświatyOdznaczenie państwoweTa strona używa plików cookies i innych technologii ułatwiających komunikację z serwerem. Pliki te nie sa wykorzystywane przez właściciela strony do żadnych celów reklamowych lub marketingowych. Wymagane są wyłącznie do logowania się zarejestrowanych użytkowników. Jeżeli nie akceptujesz cookies możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki tutaj !


Strona archiwalna ! (Kontakt z autorem przez FB)
Wyniki głosowania nad wnioskiem do budżetu
Budżet ObywatelskiMiło mi poinformować zainteresowanych sprawą mieszkańców osiedli Brzostów i Kopernika, że wniosek o budowę łącznika między ulicami Andersa i Okrężną oraz Wojska Polskiego i Generała Maczka, poparty podpisami i głosami wielu z Państwa został zatwierdzony do realizacji. Wg założeń będzie zrealizowany w 2016 roku.

Jednocześnie proszę o kontakt w sprawie propozycji na lata następne. Na pewno jest dużo podobnych rzeczy do roboty, ale w przyszłym roku złóżmy takie, które są najbardziej potrzebne i uzyskają poparcie wielu mieszkańców. Można pisać na KONTAKT lub za pośrednictwem Fecebooka.Wniosek do budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

Połączenie osiedla Kopernika z Brzostowem.

Przewiduje wybudowanie ciągu pieszego między ulicami Wojska Polskiego i Generała Maczka oraz ulicami Andersa i Okrężną. Dzięki temu mieszkańcy Kopernika i Brzostowa będą mieli suche przejście między dwoma osiedlami.

Od 23 czerwca do 29 zbierałem w tym celu podpisy.
W dniu 29 czerwa 2015 wniosek został złożony. Po wstęnych weryfikacjach pojawił się na liście i we wrześniu odbyło się głosowanie nad wszystkimi wnioskami złożonymi w mieście. Nasz okręg konsultacyjny mógł głosować w Bibliotece na ul Perseusza.


Wniosek będą mogli popierać mieszkańcy ulic - Andromedy, Brzeska, Bukowa, Dębowa, Galileusza, Generała Andersa, Generała Maczka, Generała Skalskiego, Generała Urbanowicza, Grodzieńska, Gwiaździsta, Herkulesa, Jesienna, Kasztanowa, Keplera, Kosmonautów Polskich od Nr 1 do Nr 127A, Krzemieniecka, Lipowa, Lwowska, Łucka, Malinowa, Neptuna, Nowogródzka, Ogrodowa, Okrężna, Oriona, Paulinów, Perseusza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plutona, Samborska, Stanisławowska, Świerkowa, Tarnopolska, Wileńska.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
FACEBOOK
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NA CZASIE

STARE KOMENTARZE
CURRENT MOON
ZAGŁOSUJ !!!
MOJE PODRÓŻE
Licheń 2007
Klasztor Neuzelle
Wystawa Łowiecka
Panenske Brezany
Litomerice
Interdog Bohemia


1,287,595 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005