STRONA GŁÓWNA · ARCHIWUM · ARTYKUŁY · GALERIA · SZUKAJ · KONTAKT Marzec 01 2021 10:25:34
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
ARCHIWUM
ARTYKUŁY
GALERIA
SZUKAJ
KONTAKT
FORUM
Twitter
ZAJRZYJ TUTAJ ...STREFA EKONOMICZNA
Oferta aktualna
Prezentacja 2006
Zdjęcia z budowy 2006
MOJE KADENCJE


PROGRAM WYBORCZY 2014 -2018


2010-2014

2002-2006

1998-2002

1994-1998

WYBORY 1997

LUSTRACJA

MOJE MEDALE

Insygnia Radnego1000 lat Głogowa750 lat praw miejskich Głogowa750 lat Księstwa GłogowskiegoZa Zasługi dla Rozwoju OświatyOdznaczenie państwoweTa strona używa plików cookies i innych technologii ułatwiających komunikację z serwerem. Pliki te nie sa wykorzystywane przez właściciela strony do żadnych celów reklamowych lub marketingowych. Wymagane są wyłącznie do logowania się zarejestrowanych użytkowników. Jeżeli nie akceptujesz cookies możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki tutaj !


Strona archiwalna ! (Kontakt z autorem przez FB)
Bulwar nadodrzański bezwzględnie potrzebny
KULTURAOstatnie Dni Głogowa połączone z Dniem Hutnika pokazały jak wielkie znaczenie mogą mieć obchody lokalnych świąt dla integracji społeczeństwa miasta. Przez 3 dni dziesiątki tysięcy ludzi przewinęło się przez Stare Miasto i tereny przyszłego bulwaru. Całkowicie zmieniony krajobraz Głogowa w tych dniach, gdzie gwiazdy muzyki występowały na tle Zamku, Różowego Mostu i Kolegiaty robił nowe i niesamowite wrażenie. Po raz pierwszy od lat można się było przekonać ilu ludzi, także młodych mamy w Głogowie. Imponujące wesołe miasteczko dopełniało atmosfery zabawy i aktywnego wypoczynku. No i restauratorzy mieli pełne ręce roboty, a kto był zapobiegliwy to i pełne szuflady pieniędzy. O to właśnie chodzi przy takich imprezach. To można nazwać wstępnie pierwszym etapem ożywienia.
Jedyne co narzucało się w tym wszystkim to brak dobrze przygotowanego terenu samego bulwaru naododrzańskiego od strony technicznej, pomimo oczywiście wielu starań. O budowie mówi się od prawie dziesięciu lat, kiedy już w 2006 roku rozstrzygnięto pierwszy konkurs na kocepcję zagospodarowania. Jednak ciągle jakieś inne problemy spychały sprawę na plan dalszy a rozwiązanie prowizoryczne, jak festyn na targowisku kompletnie nie zdało egzaminu.
Jest już jasne, że jest to dla głogowian obecnie zadanie jedno z najważniejszych. Jeśli w obecnej kadencji nie zostanie ów bulwar oddany do użytku mieszkańcom, to zostanie zaprzepaszczona niepowtarzalna szansa do odrodzenia się aktywnegio życia społecznego w mieście.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
FACEBOOK
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NA CZASIE

STARE KOMENTARZE
CURRENT MOON
ZAGŁOSUJ !!!
MOJE PODRÓŻE
Licheń 2007
Klasztor Neuzelle
Wystawa Łowiecka
Panenske Brezany
Litomerice
Interdog Bohemia


1,287,553 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005