Najważniejsze to trafić pod właściwy adres...
Pod nim znajduje się nasza firma!

Głogów - Ruszowice, Tęczowa 41

Działamy od ponad dwudziestu lat...

Oferujemy naszym klientom kompleksową powypadkową naprawę samochodu w zakresie blacharstwa i lakiernictwa. Rozpoczynamy zawsze od oceny stanu technicznego i zakresu uszkodzeń, co pomaga w doborze strategii całej naprawy. Prowadzimy współpracę z ubezpieczycielami, dzięki czemu nie będziecie się Państwo martwić o rozliczenia w zakresie ubezpieczenia.
Kompleksowa realizacja naprawy uszkodzenia od podstaw daje pewność, że wszystko jest wykonane profesjonalnie i odpowiedzialnie. Każdy etap robót jest sprawdzany pod względem jakości wykonania a występujące usterki na bieżąco usuwane. Dzięki zastosowaniu ramy naprawczej i nowoczesnej technologii obróbki blach i lakierowania Twój samochód odzyska dawny blask.
Podstawą do wykonania wysokiej jakości usługi są ludzie. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców i rzetelnych pracowników, którzy nie zaniedbają żadnego odcinka robót. Aby ich praca dawała dodatkowo dobry efekt stosujemy wysokiej klasy lakiery firm SIKKENS, KAPCI, STANDOX lub innych.

Zapamiętaj !
Pieniądze to nie wszystko!

Są one ważne tylko w tym zakresie w jakim pozwalają osiągnąć zamierzony cel i dać zadowolenie klientowi. Nasze ceny są konkurencyjne i zawsze negocjowane!Stłuczka czy kolizja to nie koniec świata !

Zawsze działamy tak, aby zminimalizować straty i koszty jakie ponosi właściciel. U nas nie zapłacisz więcej niż będzie tego wymagała sytuacja!Przywracamy blask !

Żadna część całości nie jest ważniejsza od niej ale całość bez poszczególnych części też nie ma racji bytu. Dlatego bez zbędnej prowizorki odzyskasz swój samochód w stanie co najmniej takim jak przed kolizją, a bardzo często lepszym!